Nasz katalog zawiera szeroki wachlarz wysokiej jakości produktów cukierniczych takich jak ciasta, torty oraz wiele innych.

Oferujemy współpracę z salami weselnymi, restauracjami, hotelami. Nasi przedstawiciele pomogą Państwu w doborze słodkości na wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe, komunie czy imprezy firmowe. 

Swoją ofertę kierujemy również do marketów oraz dyskontów, w obsłudze których mamy coraz większe doświadczenie.  

W naszej szerokiej ofercie posiadamy, torty okolicznościowe, fontanny czekoladowe oraz szczególnie efektowną i podziwianą na weselach wieżę Eiffla na torty.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Ofertą Weselną

Posiadamy szeroką ofertę tortów oraz ciast na różne okazje (wesela, urodziny, imieniny, imprezy okolicznościowe i wiele wiele innych). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzin w naszej siedzibie.

Historia naszej cukierni związana jest z piekarnią należącą do Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Poraju. 

W 1989r spółdzielnia dysponując własną bazą produkcyjną postanowiła rozszerzyć ofertę wyrobów piekarskich również na ciastkarskie. Inspiracją była znana od wielu lat w okolicach Poraja tradycja wypiekania ciast na wesela lub inne uroczystości przez Panie Kucharki, które na zasadzie wynajmu korzystały z pomieszczeń i sprzętu piekarni.

Pierwszym produktem był tradycyjny sernik wiedeński wypiekany w blatach domowych. Metoda wypieku spowodowana była chęcią zachowania „domowego” wyglądu ciasta. Oferta asortymentowa systematycznie się poszerzała, oparta na recepturach  zaczerpniętych z czasopism kulinarnych.
 

1995 rok to przejście cukierni w prywatne ręce i dalszy rozwój na lokalnym rynku, którego integralną częścią w kolejnych kilkunastu latach stały się „Ciasta z Poraja”.

W 2008 r cukiernię kupiła firma Brel, specjalizująca się w zautomatyzowanej produkcji piekarniczej min. dla największego w Polsce dyskontu spożywczego. Powstała Cukiernia Brel, która korzystając z doświadczenia, kapitału oraz kadry firmy matki, rozwinęła swoje możliwości produkcyjne oraz sprzedażowe pozostając wierną tradycyjnym recepturom a personel przez lata stanowiący o wyjątkowym smaku „Ciast z Poraja” pozostaje w cukierni do dziś.

Dziś, Cukiernia BREL, to profesjonalny zakład w pełni ukierunkowany na zaspokojenie rosnących potrzeb rynku.
 

Cukiernia BREL
Karol Froś
ul. Lotnicza 36
42-300 Myszków
nip: 577 19 19 123
Zakład produkcyjny
ul. Nadrzeczna 5
42-360 Poraj
Kontakt
tel/fax (34) 314-50-34
biuro@cukierniabrel.pl
nr konta
ING 16 1050 1168 1000 0090 9561 3908
Przedstawiciel handlowy 
Rafał Jończyk
kom 602-489-981
handlowiec@cukierniabrel.pl